Často kladené dotazy

Vaše otázky. Naše odpovědi.

Na stránce "Nejčastěji kladené dotazy" (FAQ) najdete odpovědi na otázky ohledně našeho softwaru Office8, jeho funkcí, integrace na třetí strany a implementačních návodů.

Obecné

Dotaty, které se týkají obecné roviny používání nástroje Office8 a základních funkcí.

Jedná se o licenční nástroj, který je zpoplatněný dvěma způsoby. První cesta je na základě jednotlivých tarifů podle velikosti firmy. Případně podle MAU (monthly active users), tedy cena za aktivní uživatele v daném období.

Můžeme ovšem poskytnout demo prostředí na smluvené období zdarma, budete tedy mít prostor si to nezávazně vyzkoušet.

Aplikace je dostupná ve třech světových jazycích: čeština, angličtina a slovenština.

Základní spuštění do "vaší" společnosti je v řádech nižších jednotek dnů od podepsání objednávky. Zpravidla do 3 dnů. Pokud se jedná o individuální úpravy na míru, tak záleží na složitosti jednotlivých modulů či vaší firemní infrastruktuře.

Integrace

Objevte možnosti integrace našeho SAAS softwaru s nejpopulárnějšími ERP systémy na trhu nebo možnosti napojení na třetí strany, které usnadní a zefektivní vaše podnikové procesy.

Ano. Napojení je naprosto standardní záležitost.

Ano. Spojovací můstek máme k dispozici.

Moduly a funkce

V sekci Moduly a funkce najdete podrobné informace o specifických vlastnostech našich modulů, včetně vysvětlení všech funkcí a vyjasnění případných nejasností.

Průběžný počet modulů se v průběhu mění. Aktuální číslo je 40, kdy některé moduly mají vícero využití. Jedná se také o moduly, které jsou naprogramované na míru potřebám naších klientů.